OSMANİYE SUMBAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEYİT KÖSE 'NİN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEYİT KÖSE 'NİN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılını eğitim ailemizle birlikte başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Geleceğimizi inşa etme yolunda öğretmenlerimizle, velilerimizle ve tüm eğitim kurumlarımızla çalışarak bir eğitim öğretim yılını daha geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz.

Fedakar öğretmenlerimiz büyük bir özveriyle her bir öğrencimizin hayatlarına dokundular. Akıttıkları her bir damla alın teri için öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli velilerimiz de bizlere destek olarak çocuklarımızı yetiştirmek için büyük gayret gösterdiler. Her zaman eğitim ailemizin yanında olan velilerimize de iyi ki varsınız diyorum.

Sevgili öğrencilerimiz sağ salim bir şekilde bir yılı daha geride bıraktılar. Her öğrencimiz başarılıdır. Karne notları ne olursa olsun başarısız sayılamazlar. Öğrencilerimiz karne heyecanı yaşadıktan sonra uzun bir tatile başlayacaklar ve bu tatili kitap okuyarak, sanatla ve sporla iç içe olarak geçirecekler. Bir üst sınıfta ya da bir üst kademe okulda olacaklarının heyecanıyla bir sonraki eğitim öğretim yılına hazırlık yapacaklar. 

En büyük sorumluluğumuz olan eğitim sorumluluğunun bilincinde olarak 2023-2024 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum.

Döğenli Mah. Hükümet Cad. No 49 Sumbas/OSMANİYE - 3287848384

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.