OSMANİYE SUMBAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SEYİT KÖSE'NİN ARA TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SEYİT KÖSE'NİN ARA TATİL MESAJI

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ilk dönemini eğitim ailemizle birlikte tamamlamış bulunuyoruz. Geleceğimizi inşa etme yolunda öğretmenlerimizle, velilerimizle ve tüm eğitim kurumlarımızla çalışarak eğitim öğretim yılının ilk dönemini geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz.

Fedakar öğretmenlerimiz büyük bir özveriyle her bir öğrencimizin hayatlarına dokundular. Akıttıkları her bir damla alın teri için öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli velilerimiz de bizlere destek olarak çocuklarımızı yetiştirmek için büyük gayret gösterdiler. Her zaman eğitim ailemizin yanında olan velilerimize de iyi ki varsınız diyorum.

Sevgili öğrencilerimiz sağ salim bir şekilde yılın ilk yarısını geride bıraktılar. Her öğrencimiz başarılıdır. Karne notları ne olursa olsun başarısız sayılamazlar. Öğrencilerimiz karne heyecanı yaşadıktan sonra ara tatile merhaba dediler. Bu tatili kitap okuyarak, imkân oldukça da sanatla ve sporla iç içe olarak geçirmelerini temenni ediyorum.

En büyük sorumluluğumuz olan eğitim sorumluluğunun bilincinde olarak 2023-2024 Eğitim Öğretim yılınının ilk yarısını tamamlayan öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum.

Döğenli Mah. Hükümet Cad. No 49 Sumbas/OSMANİYE - 3287848384

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.